Kulka wskaźnika cieczy 228765

productGfx_9afaef84c89d62c0d9c6f21e80976c29_0_0.jpg
  • nowość
Dostępność: średnia ilość
Wysyłka w: 48 godzin
Dostawa: Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności sprawdź formy dostawy
Cena: 4,00 zł 4.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: AGROPLAST
Kod produktu: 228765

Opis

Produkt:  Kulka wskaźnika cieczy 228765


Zastosowanie: Opryskiwacz
Numer katalogowy:228765

Certyfikaty i ostrzeżenie bezpieczeństwa

  • Posiada oznaczenie CE (zgodność z normami UE).
  • Zagrożenia chemiczne: Tworzywa sztuczne z których jest wykonany produkt mogą zawierać dodatki lub plastyfikatory, które mogą uwalniać się do otoczenia i powodować zagrożenia dla zdrowia, zwłaszcza jeśli produkt ma kontakt z żywnością lub skórą.
  • Palność: Tworzywa sztuczne z których jest wykonany produkt są palnymi materiałami, co może stanowić ryzyko pożaru.
  • Uszkodzenia mechaniczne: Produkty wykonane z tworzyw sztucznych mogą pękać lub odkształcać się pod wpływem obciążenia mechanicznego, co może prowadzić do obrażeń fizycznych lub uszkodzenia funkcji produktu.
  • Zagrożenia biologiczne: Produkty wykonane z tworzyw sztucznych , które nie są prawidłowo utrzymywane lub czyszczone, mogą stać się środowiskiem dla wzrostu bakterii i pleśni, co może stanowić zagrożenie dla zdrowia użytkowników.
  • Recycling: Produkty z tworzyw sztucznych powinny być odpowiednio utylizowane z uwagi na ich wpływ na środowisko. Użytkownicy mogą być narażeni na zagrożenia związane z niewłaściwym zarządzaniem odpadami.

Koszty dostawy Cena nie zawiera ewentualnych kosztów płatności

Kraj wysyłki:

Opinie o produkcie (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl